با توجه به استقبال گردشگران:

جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی گیلان تا پایان ۱۱ فروردین برگزار می‌شود

به گزارش سوماگشت: به منظور خدمات‌رسانی بهینه و ایجاد نشاط اجتماعی به گردشگران و در راستای استقبال از بهار طبیعت و قرآن، جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی گیلان هر روز برگزار می‌شود.

در راستای استقبال از بهار طبیعت و قرآن، جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی گیلان تا پایان ۱۱ فروردین برگزار می شود. محمدرضا امیری‌نژاد با بیان مطلب فوق افزود: به منظور خدمات‌رسانی بهینه و ایجاد نشاط اجتماعی به گردشگران و در راستای استقبال از بهار طبیعت و قرآن، جشنواره نوروزی موزه میراث روستایی گیلان هر روز برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی گفت: علیرغم هوای نامساعد اوایل سال نو، با استقبال هموطنان عزیز از سراسر کشور، هر روز از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ عصر تا پایان تعطیلات نوروزی برنامه‌های متنوع در قالب جشنواره نوروزی شامل برگزاری موسیقی سنتی، لافندبازی، مراسم آیینی سنتی، برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات در موزه میراث روستایی گیلان واقع در سراوان برگزار می شود. وی باززنده‌سازی و ترسیم زندگی گذشته نزدیک و آداب و رسوم و شیوه زندگی مردمان گیلان، موزه مشاهیر و تولیدات محلی را از دیگر جاذبه‌های موزه مذکور دانست و از همه گردشگران خواست با اغتنام فرصت حضور در گیلان و مدیریت زمان، بازدید از موزه را نیز در دستور کار خویش قرار دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumagasht.ir/?p=10397

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: