اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان گیلان:

تقدیر از کارمندان نمونه اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان گیلان

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، مراسم تقدیر از کارمندان نمونه سال ۱۴۰۱ اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان گیلان با حضور کارشناسان محترم توسعه منابع انسانی و تحول اداری وزارت میراث‌فرهنگی، مدیرکل میراث فرهنگی استان گیلان، معاونین و مسئولین اداره‌کل برگزار شد.

در ابتدای مراسم مدیرکل میراث‌فرهنگی استان پس از خوشامد گویی و تسلیت در پیش بودن ایام اربعین حسینی، توضیحاتی درباره عملکرد میراث‌فرهنگی استان و پیشگامی در حوزه گردشگری و برنامه‌های فرهنگی ارائه دادند و در ادامه با اشاره به فرایند انتخاب کارکنان نمونه این اداره‌کل، عملکرد مثبت مسئول محترم شهرستان رودبار و کارشناس ارشد شهرستان رودسر بیاناتی ابراز فرمودند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گیلان ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل خدوم این اداره کل اذعان داشتند که تقدیر از دو پرسنل نمونه معرفی شده، موجبات ایجاد انگیزه مضاعف در سایر همکاران می‌شود، که این امر خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان و افزایش راندمان و بهره‌وری در فعالیت‌های جاری اداره‌کل را به دنبال خواهد داشت.

در پایان مراسم از عین اله عزیزپور رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان رودبار و محمدعلی عابدی مسئول پاسخگویی استعلامات باستان شناسی رودسر با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumagasht.ir/?p=10443

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: