آیا سفر هوایی رونق می‌یابد؟

نتایج بررسی نشان داد که انتظار می‌رود حجم سفرهای هوایی جهانی در نهایت در سال ۲۰۲۴ از سطح قبل از کووید فراتر رود زیرا منطقه آسیا- اقیانوسیه به‌ طور کامل بهبود می‌یابد و با توجه به تقاضای پایدار، سال ۲۰۲۴ به سالی سودمند برای خطوط هوایی تبدیل خواهد شد.

نتایج بررسی نشان داد که انتظار می‌رود حجم سفرهای هوایی جهانی در نهایت در سال ۲۰۲۴ از سطح قبل از کووید فراتر رود زیرا منطقه آسیا-اقیانوسیه به‌ طور کامل بهبود می‌یابد و با توجه به تقاضای پایدار، سال ۲۰۲۴ به سالی سودمند برای خطوط هوایی تبدیل خواهد شد.

به نقل از ویفروم، این صنعت در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بهبود چشمگیری داشت و از تلفات رکورددار دوران کووید به سطوح نزدیک به ۲۰۱۹ بازگشت با این حال، مشکلات تداوم عرضه و حاشیه سود ناچیز ازجمله موانعی است که بر سر راه هوانوردی وجود دارد.

مدیر کل انجمن خطوط هوایی آسیا و اقیانوسیه گفت: بازیابی سفر هوایی در سال ۲۰۲۴ کامل خواهد شد.

انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی پیش‌بینی می‌کند که در سال ۲۰۲۴، شرکت‌های هواپیمایی ۲۵.۷ میلیارد دلار سود خواهند داشت و رکورد ۹۶۴ میلیارد دلاری ثبت خواهند کرد.

این سازمان انتظار دارد تا پایان سال ۲۰۲۳ همه مناطق به سطوح مسافری قبل از همه‌گیری برسند و بهبود کامل آسیا و اقیانوسیه در اوایل سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌شود.

انتظار می‌رود برای سال ۲۰۲۳، درآمد جهانی بیشتر از سال ۲۰۲۲ باشد اما همچنان ۴.۸ درصد نسبت به سال ۲۰۱۹ کمتر است.

همه این موارد بر اساس پیش‌بینی ۴.۷ میلیارد مسافر هوایی در سال ۲۰۲۴ است که ۹ درصد بیشتر از ۴.۵ میلیارد مسافر در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

ناظران گفتند که عملکرد قوی در سال ۲۰۲۳ برای سال آینده خوب است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumagasht.ir/?p=10473

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: